E-Oto Sanayi -> Oto Egsoz


E-Oto Sanayi Oto Egsoz


hasarlı araç çıkma iade yedek parçaları alımı satımı ticareti.
sektor: oto
kategori: oto bakım-tamirhane
kuruluş tarihi: 09 haziran 2009 salı
yetkili ve ortak: - - -.

otomotiv yedek parça toptan alım satımı işleri
sektor: oto
kategori: araç muayane İstasyonu
kuruluş tarihi: 18 haziran 2003 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

-
sektor: oto
kategori: oto yıkama
kuruluş tarihi: 16 ağustos 1991 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

İnşaat ait her türlü malzemelerin yurtiçi ve yurt dışı ticaretini yapmak resmi kurum ve kuruluşlar askeri ve mülki makamlar belediyeler gibi kamu kurum ve kuruluşlar ile özel tüzel kişilerce ihayele çıkarılacak bilumum inşaat bina alt yap.

kamyonlar otobüsler ve İş makineleri - yeni ve kullanılmış.

otomotiv sanayii elektrikli el ve ev aletleri sanayii ve sanayinin her dalında kullanılan makinalardaki tüm elektro mekanik parçalar elektro mekanik alet ve aparatlar elektrik anahtarları hararet müşirleri yağ müşirler.

motor yenileme krank taşlaması krank dolgusu krank balansı honlaması silindir rektifiyesi silindir honlaması ana yatak ve pistonkol iç ve dış burç barası yatak imali her türlü satıh iç ve dış silindirik taşlamave a.

Şirket her türlü otomotiv ve otomotiv sanayi ürünleri ile bunların yan sanaiy ürünlerinin ham madde yedek parça aksesuarlarının alım satamını ithalatını ve ihracatını yapar ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler .

traktör tır kamyon kamyonet binek otomobil otobüs minibüs jip gibi kara nakil vasıtalarının greyder dozer lodervinç kreyn harç karma makineleri arazöz vidanjör çekici çöp kamyonlarınınve bunların yedek parçalarının imalatı fason imalatı i.

 

 


 

 

>> Oto Egsoz Kategorisine Firmanızı Ekleyin <<